Jak podziękować rodzicom za ślub?

3

Grawerowane szkło – elegancki prezent na każdą okazję i dla każdego

Sensem gestu obdarowywania jest okazanie szacunku i dobrych emocji wobec obdarowywanej osoby. Grawerowane szkło na prezent spełnia to kryterium wysiłku, pamięci i najlepszych intencji w pełni. Prezent taki nadaje się na każdą okazję i dla każdego, bo jego funkcja upamiętniania sprawia, że nawet jubileusz pierwszego roku dziecka może być dostojną pamiątką na całe życie, która z każdym rokiem nabierać będzie nowych znaczeń, treści i wartości.

 

Jak dobierać grawerowane szkło na prezent?

Wybór grawerowanego szkła na prezent opiera się na wielu czynnikach adekwatnych dla sytuacji, osoby obdarowującej i osoby obdarowywanej. Trzeba wziąć także pod uwagę, co nas łączy w konkretnej relacji i jakie emocje chcemy wywołać. Inaczej będzie wyglądać grawerowany tekst na wieczór panieński wręczony kandydatce na żonę przez najbliższe przyjaciółki, inaczej prezent dla szefa lub podarunek na jubileusz rocznicy ślubu. Dobór formy szklanej oraz tekstu komunikuje kim jesteśmy jako darczyńcy i jak chcemy się zaprezentować w danej sytuacji. Jak zawsze obowiązuje tu zasada stosowności i umiaru złotego środka, choć w przypadku osób bardzo bliskich można sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa i ryzyka.

 

Ekspresja, pamięć i styl

Prezent z grawerowanego szkła ma cechę trwałości i zwielokrotnioną funkcję upamiętniania. Zwykle przechowywany jest on długo i przypominany w innych, ważnych sytuacjach celebracji. Puchary z życzeniami ślubnymi często eksponuje się w trakcie obchodów rocznic ślubnych. Życzenia urodzinowe niekiedy układane są w piękne, domowe galerie. Styl prezentu z grawerowanego szkła nawiązywać powinien do preferencji obdarowanego, tak by był on miłą pamiątką, nie zaś denerwującym przedmiotem do upychania w domowych kazamatach. Dlatego też uwaga poświęcone podkładowi szklanemu i treściom, które będą grawerowane musi być naprawdę wnikliwa. Ekspresja uczuć, emocji i życzeń jest w tym przypadku przecież szczególnie silnie i pieczołowicie utrwalona.

Polecamy prezenty ślubne: https://www.krysztaly3d.pl/prezenty-slubne 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *