Taboret regulowany stołek tapicerowany – postaw na zdrowy kręgosłup

taboret regulowany

Wygoda codziennej pracy, ale i funkcjonowania to podstawa. W szczególności, jeśli zmagamy się z problemami natury zdrowotnej, występującymi po stronie kręgosłupa, stawów. Taboret regulowany tapicerowany to idealne rozwiązanie dla osób o takich właśnie problemach, ale i osób starszych. Można z niego swobodnie korzystać praktycznie w dowolnym miejscu. Zarówno na stanowisku pracy, jak i w warunkach domowych. Świetnie się sprawdza ze względu na trwałą i wygodną konstrukcję, opatrzoną możliwością regulacji wysokości. W ten sposób skorzystają z niego zarówno osoby niższe, jak i wyższe. Stołek z regulowaną wysokością bazuje na stabilnej podstawie, dzięki czemu wsparcie się na nim nie wiąże się z ryzykiem upadku bądź przewrócenia, co ma z kolei miejsce podczas użytkowania zwyczajnych stołków.

 

Taboret dla osób starszych i nie tylko

Taboret regulowany tapicerowany biały

Wraz z upływem czasu, nasze zdrowie zaczyna odmawiać posłuszeństwa. Ogólny ból pleców i stawów wynika ze zmian powstałych w kręgosłupie, jak i zaniku chrząstki stawowej. Dbałość o dostarczenie do organizmu substancji odżywczych, w postaci suplementów diety, to nie wszystko. Stawiając na ten taboret tapicerowany z regulacją wysokości, można liczyć na to, że ulżymy swoim codziennym cierpieniom. Praca wymagają pozycji stojącej będzie znacznie bardziej komfortową. Hoker regulowany zapewni możliwość chwilowego podparcia się i bezproblemowego, szybkiego powrotu do pozycji stojącej. A gdy pozwalają na to obowiązki zawodowe, można pozycję stojącą zamienić na półsiedzącą czy też siedzącą. Wciąż zachowując niezbędne warunki do wykonywania swoich obowiązków zawodowych.

 

Postaw na taboret na chory kręgosłup

Taboret regulowany tapicerowany czarny

Miękkie, grube siedzisko pozwala siedzieć i wspierać się, w sposób najbardziej komfortowy. Dla każdego bez wyjątku. Do tego zewnętrzna warstwa materiału gwarantuje, że nie sposób ześlizgnąć się ze stołka. Można zatem korzystać z niego nie tylko w sposób bardzo komfortowy, ale i całkowicie bezpieczny, co jest szczególnie ważne dla osób starszych, schorowanych i ograniczonych możliwościach ruchowych.

Artykuł został opracowany we współpracy z wysyłkowym sklepem meblowym www.nameblowej.pl Sklep NaMeblowej.pl posiada w sprzedaży nowoczesne taborety z regulowaną wysokością tzw. hokery regulowane stołki – idealne dla osób starszych lub z chorym kręgosłupem. Szybka dostawa mebli do domu w Polsce i Europie, Home Delivery.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *