Sale konferencyjne w Krakowie na konferencje dla grupy ponad 100 osób

workplace-1245776_1920

Kraków jako druga stolica Polski ma do zaoferowania całą masę miejsc na konferencje do wynajęcia. Miasto to słynie z pięknego rynku głównego o ponadprzeciętnej architekturze, nic więc dziwnego, że przyciąga nie tylko turystów, ale także firmy, które z chęcią przeprowadzają tu przeróżne spotkania biznesowe.

Na naszej stronie internetowej http://www.krakow.salekonferencyjne.pl/ znajdziesz szereg opcji sal konferencyjnych z Krakowa. Jeśli szukasz sali dla większej ilości uczestników, być może te dwa obiekty będą dla Ciebie interesujące.

Hotel KOSSAK**** w okolicach Rynku w Krakowie

Obiekt znajduje się przy Placu Kossaka, z jego okien rozpościera się widok na Wisłę oraz Zamek Królewski na Wawelu. Hotel oddaje do dyspozycji 3 sale konferencyjne – można je ze sobą łączyć tak, aby uzyskać pożądaną powierzchnię. Poza tym Hotel Kossak oferuje przeprowadzenie konferencji oraz szkoleń w jednym z apartamentów wyposażonym  w stół konferencyjny lub w tutejszej restauracja Percheron. Największa sala konferencyjna pomieści grupę 170-osobową. Zarówno mniejsze, jak i te większe sale konferencyjne zaopatrzone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny, natomiast doświadczony personel ułatwi organizację spotkania, służąc pomocą na każdym jego etapie. Hotel dysponuje również Oranżerią, która także może posłużyć jako miejsce do przeprowadzenia szkoleń i konferencji. Na terenie obiektu znajduje się zaplecze gastronomiczne: wspomniana wyżej restauracja oraz drink bar. Aby oderwać się od obowiązków związanych z pracą, można odprężyć się w tutejszej saunie lub dać upust emocjom na siłowni. Bliskość Hotelu Kossak do Starego Miasta Krakowa jest dodatkowym atutem, który otwiera przed Wami kolejną opcję, aby na chwilę opuścić jego mury i odpocząć na świeżym powietrzu, zachwycając się pięknem architektury miasta Kraków. Hotel oferuje również 120 miejsc noclegowych: pokoje typu Standard, Superior oraz Royal – wszystkie do dyspozycji dla Ciebie i Twoich Gości!

wawel-3683040_1920

Hilton Garden Inn Kraków w okolicach lotniska w Krakowie

Ten hotel również zlokalizowany jest w centrum Krakowa, oddalony zaledwie 12km od lotniska Balice. Zaplecze na konferencje ma w swojej dyspozycji 4 nowoczesne sale konferencyjne, salę VIP i foyer, z którego okna rozpościera się widok na Wawel. Największa sala konferencyjna może pomieścić jednocześnie do 220 Gości. Ten czterogwiazdkowy hotel świadczy usługi na wysokim poziomie, klienci mogą liczyć na pomoc doświadczonego personelu w organizacji doskonałego spotkania biznesowego lub imprez integracyjnych. Na terenie obiektu znajduje się 2 restauracje z szerokim i smacznym wyborem menu. W razie kilkudniowych spotkań można zatrzymać się na noc w jednym z luksusowych pokoi – hotel łącznie oferuje ponad 300 miejsc noclegowych. Oprócz tego, w przerwach pomiędzy konferencjami, na terenie obiektu można skorzystać z atrakcyjnego centrum fitnessu lub drink baru.

Duża grupa wcale nie stanowi problemu! Wejdź na naszą stronę i znajdź swoją idealną salę konferencyjną!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *