Pożyczka w 15 minut na niespodziewane wydatki

pozyczka3

Awaria pralki, stłuczka samochodowa, remont w mieszkaniu czy też wycieczka szkolna córki – niespodziewane wydatki przytrafiają się każdemu. Nie jesteśmy na nie przygotowani finansowo i nie dysponujemy odpowiednio wysoką gotówką, aby pokryć koszty z nimi związane.

Szukając pomocy u rodziny i znajomych, nie zawsze mamy szansę ją otrzymać lub po prostu nie chcemy prosić o pieniądze bliskich. W banku na pożyczkę trzeba czekać, w instytucjach pozabankowych już niekoniecznie.

Kiedy bank odmawia pomocy…

Wiele osób uważa banki za jedyne źródło pomocy finansowej. To tylko bank może udzielić nam kredytu i pożyczki… w rzeczywistości jest jednak inaczej.

Pożyczka bankowa związana jest z wieloma formalnościami, jak też długim okresem oczekiwania na decyzję. Procedura weryfikacji potencjalnego pożyczkobiorcy jest długa, co oznacza, że niespodziewane wydatki będą musiały poczekać, co nie zawsze jest możliwe. Co więcej,  nierzadko decyzja nie jest pozytywna i wracamy do punktu wyjścia. Wynika to najczęściej z nienajlepszej przeszłości kredytowej klienta. Nie każdy ma też zdolność kredytową, która jest priorytetem dla banku. Wszystko się nam sprzeciwia, jest przeciwko nam i nikt nie może nam pomóc… nie warto rezygnować, ponieważ na bankach pożyczki się nie kończą.

Gotówka w kwadrans

Niespodziewanych wydatków często nie można odłożyć w czasie. Istnieją sytuacje, w których musimy mieć gotówkę praktycznie natychmiast. Zalane mieszkanie musi zostać odmalowane, awaria pralki usunięta, a korepetycje córki przed maturą opłacone. Szanse otrzymania pożyczki wzrastają wraz z podjęciem decyzji o pożyczce bez zaświadczenia. Nie jest wymagana żadna dokumentacja dotycząca zarobków, a jedynie informacja przez nas podana, ile zarabiamy. Procedura jest uproszczona, a składanie wniosku odbywa się drogą internetową m.in. na stronie www.get-money.pl/aktualności/banki/chwilówka-szybka-pożyczka-szybka-wypłata-w-15-minut.  W wielu przypadkach gotówka na koncie jest już po 15 minutach.

Niespodziewany wydatek może nas niemiło zaskoczyć. Warto działać szybko, ale też skutecznie, przede wszystkim znaleźć rozwiązanie, mające największe szanse powodzenia i może zapewnić pomoc w możliwie jak najkrótszym czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *